OK! Jesteś zapisana na listę zainteresowanych!

Jak prawidłowo używać olejki eteryczne?

Profesjonalne kursy dla aromaterapeutów to minimum 200 godzin wykładów i koszt liczony w tysiącach złotych.

Jednak podstaw bezpiecznego i skutecznego stosowania olejków eterycznych na potrzeby użytku domowego możesz nauczyć się dużo szybciej i za ułamek tej ceny.

Kurs „Olejki Eteryczne w Domowej Apteczce” wprowadzi Cię KROK PO KROKU w tajniki wiedzy o olejkach eterycznych.

Kolejna edycja kursu rozpocznie się wkrótce.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz używać olejków eterycznych, ale nie wiesz od czego zacząć lub nie masz pewności czy robisz to dobrze
  • Chcesz nauczyć się jak kupować olejki eteryczne by niepotrzebnie nie przepłacać, ani też nie kupić byle czego
  • Chcesz odkryć cały potencjał zdrowotny drzemiący w olejkach eterycznych, zamiast używać ich jedynie do sprzątania czy ładnego zapachu
  • Potrzebujesz praktycznej wiedzy, ale opartej o naukowe fakty – kawa na ławę i krok po kroku, rzeczowo i na temat
  • Chcesz wiedzieć jak używać olejki jako składnik domowej apteczki – zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie
  • Chcesz uniknąć najczęściej popełnianych błędów!

Czy wiesz, że…

… olejek eteryczny bergamotowy potrafi powstrzymać atak paniki, a pomarańczowy jest 'antydepresantem w  płynie”?
… olejki eteryczne mogą poprawiać jakość Twojego snu, znosić bóle i zabliźniać rany, gasić zapalenie, dodawać wigoru oraz jasności umysłu?
… olejki eteryczne są w stanie zniwelować opryszczkę na ustach szybciej i skuteczniej niż popularna maść „antywirusowa” z apteki?
… chorobotwórcze bakterie mogą uodpornić się na antybiotyki, ale nie na olejki eteryczne?
…na niektóre mikroby olejki eteryczne działają  silniej i skuteczniej, niż bardzo mocne antybiotyki?
… niektóre olejki eteryczne mogą szkodzić Twojemu psu (a szczególnie kotu!) bardziej nawet niż Twojemu dziecku?
… olejki eteryczne to potężne narzędzie w domowej apteczce – przynoszące mnóstwo korzyści dla zdrowia o ile używasz ich tak jak trzeba?

Poznaj moduły i lekcje kursu:

Moduł 1: Podstawy wiedzy o olejkach eterycznych


Lekcja 1: Olejki eteryczne wczoraj i dziś

Lekcja 2: Czym są olejki eteryczne?

Lekcja 3: Jak kupować olejki eteryczne?


Moduł 2: Jak używać olejki eteryczne?


Lekcja 4: Inhalacje i środki ostrożności

Lekcja 5: Stosowanie miejscowe 

Lekcja 6: Użycie doustne i kulinarne


Moduł 3: Olejki eteryczne w praktyce


Lekcja 7: Kosmetyki i środki czystości

Lekcja 8: Olejki w zdrowiu i w chorobie

Lekcja 9: Najczęstsze błędy


Moduł 1: czego się nauczysz?

W module pierwszym nauczysz się podstaw wiedzy o olejkach eterycznych: czym są, skąd się biorą, jakie posiadają cechy fizyko-chemiczne. Dowiesz się też  jak je kupować by nie kupić byle czego, ani też z drugiej strony niepotrzebnie nie przepłacać.

Moduł 2: czego się nauczysz?

Drugi moduł jest kluczowy! Nauczysz się jak stosować olejki eteryczne, by doświadczenie z nimi stało się skutecznym, bezpiecznym i przyjaznym dla zdrowia rytuałem – zarówno dla nas i dla naszych bliskich, jak również dla naszych domowych pupili.

Moduł 3: czego się nauczysz?

Trzeci moduł to olejki eteryczne w praktyce. Nauczysz się jak je wykorzystywać dla utrzymania zdrowia i urody oraz jak je stosować zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie. Poznasz też najczęstsze błędy, których należy unikać.

3
moduły
9
lekcji video
8
plików bonusowych

Zobacz materiały dodatkowe do kursu

Cześć! Nazywam się Marlena Bhandari.
W czasach obecnej epidemii przewlekłych chorób cywilizacyjnych pomagam ludziom zrozumieć na czym polega stan przewlekłego zdrowia i jak ten stan osiągnąć.

Jestem naturoterapeutką, a moją szczególną pasją jest aromaterapia, dlatego stworzyłam kurs „Olejki Eteryczne w Domowej Apteczce” .

Sama przeszłam osobistą transformację gdy po przekroczeniu magicznej czterdziestki stan mojego zdrowia uległ załamaniu. Dzisiaj cieszę się lepszym zdrowiem i witalnością niż nawet ćwierć wieku temu! Wiem, że z uwagi na moją wiedzę i kompetencje mogę pomóc Ci osiągnąć to samo.

Co mówią o mnie czytelnicy:

A OTO OPINIE MOICH ZADOWOLONYCH KURSANTÓW:

„Bardzo dziękuję za kurs Olejki eteryczne, jest on dla mnie ogromnie użyteczny. Jestem Pani niezmiernie wdzięczna, że podzieliła się Pani swoją wiedzą, dzięki temu mam teraz wszystkie niezbędne i rzetelne informacje o olejkach w jednym miejscu.

Wiem już jakie błędy popełniałam stosując je wcześniej i co powinnam robić by najlepiej skorzystać z ich dobrodziejstwa.
Przepisy z receptariusza to prawdziwy skarb! Wykorzystałam już niektóre z nich – na zatokowy ból głowy, na przeziębienie, na rany, na stawy. Robię też mieszanki do aromaterapii.”

Iwona

„Urzekła mnie zapachem mikstura odpornościowa i dzisiaj musiałem dorobić drugie 20 ml, bo brakło do dyfuzora elektrycznego. Jest pierwszy sukces – w trzy dni wyleczyłem nią opryszczkę, nie miała szans się rozwinąć – padła w zarodku!”

Dionizy

„Kurs przerobiony, jest super jak dla mnie.

Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy i właśnie oczekuję na przesyłkę od Ciebie z olejkami 🙂

Również wczoraj przerobiłam kolejny e-book na temat chlorku magnezu i już wprowadziłam w życie 🙂
Cudownie, dla mnie cały Twój blog to odkrycie ostatnich lat i jesteś dla mnie drogowskazem w życiu, aczkolwiek przyznam, że czasami zbaczam na lewo, ale to chwile słabości.”

Ola

„Droga Marleno, Twój kurs jest świetny, warty każdej ceny.

Wiedza szczegółowa, przekazana w bardzo charakterystyczny dla Ciebie sposób – przystępny i zrozumiały. Już w czasie słuchania kursu człowiek ma ochotę zabrać się za czarowanie mikstur 🙂 

Technicznie jest świetnie, nie za szybko mówisz, nie robisz za długich pauz, jest płynność. Jedyne czego mi trochę brakuje, to coś w stylu spisu treści do poszczególnych odcinków, bo wiedzy jest bardzo dużo i czasem nie mogę odnaleźć tego, czego szukam, a wiem, że o tym mówiłaś. Nie wiem natomiast, czy jest to technicznie wykonalne.

Dziękuję, że dzielisz się swoją wiedzą. Dobra robota!”

Magda

„Kurs przerobiłam, nie miałam pojęcia o tylu różnych właściwościach olejków eterycznych, oczywiście spotkałam się z nimi przy robieniu różnych zakupów i zastanawiałam się do czego służą, w zasadzie traktowałam je jako typowo zapachowe. Przed kursem w domu korzystałam przede wszystkim z olejku z drzewa herbacianego, miałam też cytrusowy.

Jestem pod ogromnym wrażeniem o możliwościach zastosowania tych olejków. Z receptariusza na pewno będę korzystać, jestem na etapie zakupów.”

Beata

„Olejki eteryczne używam od dawna, ale niestety nie zawsze robiłam to prawidłowo, bo w zasadzie niewiele wiedziałam na ich temat, tyle co w ulotkach dołączonych do poszczególnych olejków. Wreszcie kurs powoli „rozjaśnia” mi w głowie.
Ten kurs to dla mnie kopalnia wiedzy za którą Ci dziękuję.
.”

Ania

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne formy płatności?

Karta, przelew online lub tradycyjny oraz PayPal. Po opłaceniu kursu otrzymujesz maila z hasłem dostępu do wszystkich modułów kursu z lekcjami video oraz materiałami dodatkowymi. Od razu możesz przystąpić do zgłębiania wiedzy!

Ile czasu trwa kurs?

Udostępnione materiały kursowe możesz przerabiać w swoim tempie, w dowolnym czasie. Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze i możesz do niego wracać w dogodnym dla Ciebie momencie, bez żadnych ograniczeń.

Kiedy rozpoczyna się ten kurs?

O rozpoczęciu sprzedaży kursu powiadamiam mailowo . Po opłaceniu kursu dostęp do materiałów kursu (wykłady video, przewodniki, checklisty, receptariusz) otrzymasz na 12 miesięcy, a materiały PDF możesz pobrać i zatrzymać. Nabyta dzięki temu wiedza będzie procentować przez całe życie!

Czy będziesz wciskać mi jakieś drogie olejki?

Nie! Nie promuję żadnej marki. Kurs jest „bezmarkowy” i nie jest związany z żadną marką olejków eterycznych.  Nauczę Cię jak mądrze wybierać olejki eteryczne, kiedy warto sięgać po droższe, a kiedy nie warto przepłacać.

Czy dostanę certyfikat ukończenia kursu?

Nie, to jest kurs do użytku domowego, a nie profesjonalnego. Nauczę Cię jak stosować olejki eteryczne skutecznie i bezpiecznie na potrzeby użytku domowego, kurs zawiera też receptariusz domowy, lecz ukończenie kursu nie daje uprawnień zawodowych.

A co jeśli czegoś nie zrozumiem?

Kurs jest co prawda do samodzielnego przerabiania, ale to nie znaczy, że kursanci są pozostawieni sami sobie! Jeśli pojawią się pytania podczas pracy z kursem, to do dyspozycji kursantów jest grupa wsparcia na Facebooku. Jeśli nie masz Facebooka – napisz do mnie!

Zostając kursantem pomagasz nie tylko sobie

Od każdego zakupionego kursu cegiełka w kwocie 5 zł zostanie przekazana  na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców (numer KRS: 0000901237), którego misją jest uwolnienie zawodu lekarza i naukowca od zniewolenia, przywrócenie wolności naukowej i zawodowej oraz propagowanie profilaktyki i leczenie zgodnie z wyborem lekarza i pacjenta.

Zostając kursantem wspierasz

uczciwych, niezależnych lekarzy i naukowców.

Dziękuję Ci za to!  ❤️

A jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania dotyczące kursu, to napisz proszę do mnie: kontakt@akademiawitalnosci.pl