Kurs online „OLEJKI ETERYCZNE W DOMOWEJ APTECZCE”

Promocyjna cena obowiązuje tylko na tej stronie. Cena regularna szkolenia to 397 zł. Oszczędzasz 100 zł korzystając z tej oferty.
Jak prawidłowo używać olejki eteryczne?

Profesjonalne kursy dla aromaterapeutów to minimum 200 godzin wykładów i koszt liczony w tysiącach złotych.

Jednak podstaw bezpiecznego i skutecznego stosowania olejków eterycznych na potrzeby użytku domowego możesz nauczyć się dużo szybciej i za ułamek tej ceny.

Kurs „Olejki Eteryczne w Domowej Apteczce” wprowadzi Cię KROK PO KROKU w tajniki wiedzy o olejkach eterycznych.

Ta jednorazowa oferta wygasa za:

Korzystam z promocji!

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • Chcesz używać olejków eterycznych, ale nie wiesz od czego zacząć lub nie masz pewności czy robisz to dobrze
 • Chcesz nauczyć się jak kupować olejki eteryczne by niepotrzebnie nie przepłacać, ani też nie kupić byle czego
 • Chcesz odkryć cały potencjał zdrowotny drzemiący w olejkach eterycznych, zamiast używać ich jedynie do sprzątania czy ładnego zapachu
 • Potrzebujesz praktycznej wiedzy, ale opartej o naukowe fakty – kawa na ławę i krok po kroku, rzeczowo i na temat
 • Chcesz wiedzieć jak używać olejki jako składnik domowej apteczki – zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie
 • Chcesz uniknąć najczęściej popełnianych błędów!
Chcesz zdobyć ten kurs w promocyjnej cenie?

Czy wiesz, że…

… olejek eteryczny bergamotowy potrafi powstrzymać atak paniki, a pomarańczowy jest 'antydepresantem w  płynie”?
… olejki eteryczne mogą poprawiać jakość Twojego snu, znosić bóle i zabliźniać rany, gasić zapalenie, dodawać wigoru oraz jasności umysłu?
… olejki eteryczne są w stanie zniwelować opryszczkę na ustach szybciej i skuteczniej niż popularna maść „antywirusowa” z apteki?
… chorobotwórcze bakterie mogą uodpornić się na antybiotyki, ale nie na olejki eteryczne?
…na niektóre mikroby olejki eteryczne działają  silniej i skuteczniej, niż bardzo mocne antybiotyki?
… niektóre olejki eteryczne mogą szkodzić Twojemu psu (a szczególnie kotu!) bardziej nawet niż Twojemu dziecku?
… olejki eteryczne to potężne narzędzie w domowej apteczce – przynoszące mnóstwo korzyści dla zdrowia o ile używasz ich tak jak trzeba?

Poznaj moduły i lekcje kursu:

Moduł 1: Podstawy wiedzy o olejkach eterycznych


Lekcja 1: Olejki eteryczne wczoraj i dziś

Lekcja 2: Czym są olejki eteryczne?

Lekcja 3: Jak kupować olejki eteryczne?


Moduł 2: Jak używać olejki eteryczne?


Lekcja 4: Inhalacje i środki ostrożności

Lekcja 5: Stosowanie miejscowe 

Lekcja 6: Użycie doustne i kulinarne


Moduł 3: Olejki eteryczne w praktyce


Lekcja 7: Kosmetyki i środki czystości

Lekcja 8: Olejki w zdrowiu i w chorobie

Lekcja 9: Najczęstsze błędy


Moduł 1: czego się nauczysz?

W module pierwszym nauczysz się podstaw wiedzy o olejkach eterycznych: czym są, skąd się biorą, jakie posiadają cechy fizyko-chemiczne. Dowiesz się też  jak je kupować by nie kupić byle czego, ani też z drugiej strony niepotrzebnie nie przepłacać.

Moduł 2: czego się nauczysz?

Drugi moduł jest kluczowy! Nauczysz się jak stosować olejki eteryczne, by doświadczenie z nimi stało się skutecznym, bezpiecznym i przyjaznym dla zdrowia rytuałem – zarówno dla nas i dla naszych bliskich, jak również dla naszych domowych pupili.

Moduł 3: czego się nauczysz?

Trzeci moduł to olejki eteryczne w praktyce. Nauczysz się jak je wykorzystywać dla utrzymania zdrowia i urody oraz jak je stosować zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie. Poznasz też najczęstsze błędy, których należy unikać.

3
moduły
9
lekcji video
8
plików bonusowych

Zobacz materiały dodatkowe do kursu

Chcesz kurs razem z tymi bonusami?
Cześć! Nazywam się Marlena Bhandari.
W czasach obecnej epidemii przewlekłych chorób cywilizacyjnych pomagam ludziom zrozumieć na czym polega stan przewlekłego zdrowia i jak ten stan osiągnąć.

Jestem naturoterapeutką, a moją szczególną pasją jest aromaterapia, dlatego stworzyłam kurs „Olejki Eteryczne w Domowej Apteczce” . Od 2012 r. prowadzę poczytnego bloga Akademia Witalności. Sama przeszłam osobistą transformację gdy po przekroczeniu magicznej czterdziestki stan mojego zdrowia uległ załamaniu. Dzisiaj cieszę się lepszym zdrowiem i witalnością niż nawet ćwierć wieku temu! Mogę pomóc Ci osiągnąć to samo.

Dołącz do grona moich kursantów!

Co mówią o mnie czytelnicy:

A OTO OPINIE MOICH ZADOWOLONYCH KURSANTÓW:

„Bardzo dziękuję za kurs Olejki eteryczne, jest on dla mnie ogromnie użyteczny. Jestem Pani niezmiernie wdzięczna, że podzieliła się Pani swoją wiedzą, dzięki temu mam teraz wszystkie niezbędne i rzetelne informacje o olejkach w jednym miejscu.

Wiem już jakie błędy popełniałam stosując je wcześniej i co powinnam robić by najlepiej skorzystać z ich dobrodziejstwa.
Przepisy z receptariusza to prawdziwy skarb! Wykorzystałam już niektóre z nich – na zatokowy ból głowy, na przeziębienie, na rany, na stawy. Robię też mieszanki do aromaterapii.”

Iwona

„Urzekła mnie zapachem mikstura odpornościowa i dzisiaj musiałem dorobić drugie 20 ml, bo brakło do dyfuzora elektrycznego. Jest pierwszy sukces – w trzy dni wyleczyłem nią opryszczkę, nie miała szans się rozwinąć – padła w zarodku!”

Dionizy

„Kurs przerobiony, jest super jak dla mnie.

Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy i właśnie oczekuję na przesyłkę od Ciebie z olejkami 🙂

Również wczoraj przerobiłam kolejny e-book na temat chlorku magnezu i już wprowadziłam w życie 🙂
Cudownie, dla mnie cały Twój blog to odkrycie ostatnich lat i jesteś dla mnie drogowskazem w życiu, aczkolwiek przyznam, że czasami zbaczam na lewo, ale to chwile słabości.”

Ola

„Droga Marleno, Twój kurs jest świetny, warty każdej ceny.

Wiedza szczegółowa, przekazana w bardzo charakterystyczny dla Ciebie sposób – przystępny i zrozumiały. Już w czasie słuchania kursu człowiek ma ochotę zabrać się za czarowanie mikstur 🙂 

Technicznie jest świetnie, nie za szybko mówisz, nie robisz za długich pauz, jest płynność. Jedyne czego mi trochę brakuje, to coś w stylu spisu treści do poszczególnych odcinków, bo wiedzy jest bardzo dużo i czasem nie mogę odnaleźć tego, czego szukam, a wiem, że o tym mówiłaś. Nie wiem natomiast, czy jest to technicznie wykonalne.

Dziękuję, że dzielisz się swoją wiedzą. Dobra robota!”

Magda

„Kurs przerobiłam, nie miałam pojęcia o tylu różnych właściwościach olejków eterycznych, oczywiście spotkałam się z nimi przy robieniu różnych zakupów i zastanawiałam się do czego służą, w zasadzie traktowałam je jako typowo zapachowe. Przed kursem w domu korzystałam przede wszystkim z olejku z drzewa herbacianego, miałam też cytrusowy.

Jestem pod ogromnym wrażeniem o możliwościach zastosowania tych olejków. Z receptariusza na pewno będę korzystać, jestem na etapie zakupów.”

Beata

„Olejki eteryczne używam od dawna, ale niestety nie zawsze robiłam to prawidłowo, bo w zasadzie niewiele wiedziałam na ich temat, tyle co w ulotkach dołączonych do poszczególnych olejków. Wreszcie kurs powoli „rozjaśnia” mi w głowie.
Ten kurs to dla mnie kopalnia wiedzy za którą Ci dziękuję.
.”

Ania
Ile kosztuje udział w kursie?
Promocyjna cena 297 zł obowiązuje tylko na tej stronie. Cena regularna szkolenia to 397 zł. Oszczędzasz 100 zł korzystając z tej oferty.

Kurs Olejki eteryczne w domowej apteczce

297 złdostęp bezterminowy
 • Cena tylko na tej stronie  397 zł 297 zł
 • Praktyczna wiedza podzielona na 3 moduły (9 wykładów video)
 • Przewodnik po olejkach eterycznych (100 olejków)
 • Przewodnik po olejach nośnikowych
 • Przewodnik po olejkach parzących i fototoksycznych
 • Jak kupować olejki eteryczne (checklista)
 • Jak przechowywać olejki eteryczne (poradnik)
 • Tabele rozcieńczeń (dla dorosłych, dzieci i młodzieży)
 • Zwierzęta domowe a olejki eteryczne
 • Receptariusz domowy
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Natychmiastowy dostęp do całości wiedzy
 • Dożywotni dostęp do szkolenia oraz jego aktualizacji
 • Tajna grupa wsparcia na Facebooku

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne formy płatności?

Karta, przelew online lub tradycyjny oraz PayPal. Po opłaceniu kursu otrzymujesz maila z hasłem dostępu do wszystkich modułów kursu z lekcjami video oraz materiałami dodatkowymi. Od razu możesz przystąpić do zgłębiania wiedzy!

Ile czasu trwa kurs?

Udostępnione materiały kursowe możesz przerabiać w swoim tempie, w dowolnym czasie. Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze i możesz do niego wracać w dogodnym dla Ciebie momencie, bez żadnych ograniczeń.

Kiedy rozpoczyna się ten kurs?

Po opłaceniu kursu dostęp do materiałów kursu (wykłady video, przewodniki, checklisty, receptariusz) otrzymasz natychmiast – na stałe, bezterminowo. Natomiast nabyta dzięki temu wiedza będzie procentować przez całe życie!

Czy będziesz wciskać mi jakieś drogie olejki?

Nie! Nie promuję żadnej marki. Kurs jest „bezmarkowy” i nie jest związany z żadną marką olejków eterycznych.  Nauczę Cię jak mądrze wybierać olejki eteryczne, kiedy warto sięgać po droższe, a kiedy nie warto przepłacać.

Czy dostanę certyfikat ukończenia kursu?

Nie, to jest kurs do użytku domowego, a nie profesjonalnego. Nauczę Cię jak stosować olejki eteryczne skutecznie i bezpiecznie na potrzeby użytku domowego, kurs zawiera też receptariusz domowy, lecz ukończenie kursu nie daje uprawnień zawodowych.

A co jeśli czegoś nie zrozumiem?

Kurs jest co prawda do samodzielnego przerabiania, ale to nie znaczy, że kursanci są pozostawieni sami sobie! Jeśli pojawią się pytania podczas pracy z kursem, to do dyspozycji kursantów jest grupa wsparcia na Facebooku. Jeśli nie masz Facebooka – napisz do mnie!

Zostając kursantem pomagasz nie tylko sobie

Od każdego zakupionego kursu cegiełka w kwocie 5 zł zostanie przekazana  na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców (numer KRS: 0000901237), którego misją jest uwolnienie zawodu lekarza i naukowca od zniewolenia, przywrócenie wolności naukowej i zawodowej oraz propagowanie profilaktyki i leczenie zgodnie z wyborem lekarza i pacjenta.

Zostając kursantem wspierasz

uczciwych, niezależnych lekarzy i naukowców.

Dziękuję Ci za to!  ❤️

Chcesz skorzystać z promocji na kurs?
A jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania dotyczące kursu, to napisz proszę do mnie: kontakt@akademiawitalnosci.pl