Blog
maj 30

Zdrowa wątroba – webinar + Master Class

Jest już dostępny materiał premium na temat zdrowia wątroby.

Webinar „Zdrowa Wątroba” trwa ponad godzinę i zawiera sporo informacji, w tym 3 szybkie sposoby by wspomóc pracę wątroby na co dzień.

Z kolei szkolenie Master Class „Zdrowa Wątroba” daje bardzo szeroką wiedzę i odpowiada na szereg pytań: jak leczyć stłuszczenie wątroby, kamicę żółciową, stany zapalne wątroby i woreczka żółciowego, infekcje wirusowe wątroby, torbiele i marskość (medycyna akademicka nie ma tutaj zbyt wiele do zaoferowania jak tylko skupiona na symptomach farmakologia i chirurgia, w przeciwieństwie do terapii naturalnych na wątrobę połączonych ze zmianami w stylu życia, których celem jest naprawienie tego, co nie działa i przywrócenie zdrowia siłami natury).

Metody naturalne omawiane na szkoleniu to ziołoterapie, sokoterapie, suplementacja, elementy aromaterapii oraz naturalne metody jak oczyścić wątrobę (bardzo łagodnie i bardzo bezpiecznie – wykluczając potrzebę stosowania agresywnych metod szeroko promowanych w internecie np. z użyciem picia dużej ilości oliwy i przeczyszczającej soli Epsom).

Aby nie przegapić żadnego webinaru ze mną zapisz się na  moją listę newslettera: {KLIK}

Udział w webinarze na żywo jest zawsze bezpłatny (+bezpłatna powtórka tylko dla zapisanych na listę)!